İnanılmaz Örümcek Adam 2 izle

İnanılmaz Örümcek Adam 2
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   Yadisk VidMoly VidMoly (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
İnanılmaz Örümcek Adam 2 izle
2012'de The Amazing Spider-Man'ın devamı, Amazing Spider-Man 2, Peter Parker'ın (Andrew Garfield) çalışması her gün çok zor ve meşgul. Çünkü Örümcek Adam olarak kötü adamları kovalamayacak. Ancak öte yandan, büyük aşkı Gwen'e (Emma Stone) zaman ayırmaya çalışacak. Lise mezuniyeti çok uzakta. Gwen'in babasına verdiği sözü unutmayan Peter, Gwen'e zarar vermemek için elinden geleni yapacak, ancak kötü Electro'nun (Jamie Foxx) geri dönüşü ve Harry Osborn'un (Dane DeHaan) geri dönmesi bu sözü tutmak zor olacak . Peter Parker'ın geçmişine dair yeni ipuçları Örümcek Adam'ın gidişatını da derinden etkileyecektir. İnanılmaz Örümcek Adam 2 filmini sitemizde full hd olarak izleyebilirsiniz. Amazing Spider-Man 2 720p kalitesinde, size iyi zaman geçirmenizi dileriz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın