Hızlı ve Öfkeli 6 izle

Hızlı ve Öfkeli 6
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   Yadisk VidMoly VidMoly (Dublaj) Uptobox (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Hızlı ve Öfkeli 6 izle
Dom (Vin Diesel) ve Brian (Paul Walker) Rio'nun soygunu çok önemli bir isim soyduğundan ve takıma 100 milyon dolar getirdiğinden, para demeyen kahramanlarımız dünyanın tadını çıkarıyor. Öte yandan, eve dönmek, kaçmadan veya saklanmadan yaşama arzusu onları kemirir. Ne kadar paraları olursa olsun, bir süre sonra aileden ve evden uzakta yaşamak zor olacaktır. Bu arada Hobbs, dünya çapında 12 ülkeye yayılmış bir suç örgütünü araştırmaya başladı. Bu organizasyon paralı askerlerden, her biri bir ölüm makinesinden oluşuyor ve örgütün ikinci lideri, eski aşk Dom'un öldüğünü düşündüğü Letty'den (Michelle Rodriguez) başkası değil. Erkeklerle savaşmanın tek yolu onları seviyelerine, sokaklara götürmektir. Sitemizde Hızlı ve Öfkeli 6 filmini tam hd olarak izleyebilirsiniz. Öfkeli 6 720p kalitesinde, tadını çıkarın.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın