Hızlı ve Öfkeli 3 izle

Hızlı ve Öfkeli 3
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   Yadisk VidMoly VidMoly (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Hızlı ve Öfkeli 3 izle
Adrenalin yüklü Hızlı ve Öfkeli serisinin üçüncü filmi Tokyo Drift'in en yeni ve en hızlı arabaları, dünyanın tehlikeli yarış pistinde zorlu yarışlar yapıyor. Filmde bir yabancı gibi hisseden genç mutsuz ev ortamında ve yapaylığın devam ettiği ortamda sokak yarışlarına katılmak, yaşamının mutsuzluğundan kaçmak gibidir. Ancak sokak yarışlarına olan büyük ilgisi onu yerel yetkililerin gözünde sevimsiz bir genç yaptı. Katıldığı yarışlarda kazalar birbirini takip ettiğinde oğlunun hapse gireceğinden şüphelenen, annesinin onu Japonya'nın başkenti Tokyo'da yaşayan iyi huylu bir asker olan babasına göndermesi gerekecek. Şu anda Tokyo'da yaşayan Sean, bu sefer hiç görmediği yabancı geleneklerde resmen yabancılaştı. Sitemizde Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı filmini full hd olarak izleyebilirsiniz. Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı 720p kalitesinde, iyi izliyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın