Hayattan Bir Gün Daha izle

Another Day of Life
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Fembed (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Hayattan Bir Gün Daha izle
32 izlenme
Türkçe Altyazılı
IMDb: 7.3
Başka Bir Hayat Gününü İzleyin, Başka Bir Hayat Gününü Dolu İzleyin, Türkçe dublajlı izleyin, Altyazılı başka bir Hayat Gününü İzleyin, Başka Bir Hayat Gününü İzleyin hd, Başka Bir Hayat Gününü İzle 2018, Polonyalı idealist gazeteci Ryszard Kapuscinski Deneyimi Etkileyici, göz 1970'lerde Angola'da meydana gelen kanlı iç savaşı izlemek için ülkeye transfer olan alıcı ve düşündürücü film. "Maestro" Kapuscinski, savaş, çaresizlik ve vahşetin korkunç gerçeğine ilk elden tanık oldu ve Angola'da yaşadığını yazdı. Oscar'a aday gösterilen ödüllü İspanyol yönetmen Raúl De La Fuente'nin yönetmeni ve animasyon ustası Damian Nenow da röportaj ve arşiv materyallerinin yanı sıra Kapuscinski'nin ünlü kitabını da çekti. filmde.net size keyifli zamanlar diler.
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın