Hangi Kadın izle

Who You Think I Am
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Fembed (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Hangi Kadın izle
47 izlenme
Türkçe Altyazılı
IMDb: 6.9
Hangi Kadın, Hangi Kadın tam izle, Hangi Kadın Türkçe dublaj izliyor, Hangi Kadın altyazılı izle, Hangi Kadın hd izle, Kim Olduğumu Düşünüyorsun 2019 izle, Bu hem eğlenceli hem de hüzünlü bir film. Sosyal medya coşkusunun ve sanal dünya algısının gençleri değil, farklı bir yaş grubundaki gerçek hayatı nasıl etkilediğini inceler. İki çocuklu 50 yaşındaki akademisyen filmin kahramanı Claire, sosyal medyada genç kız arkadaşını gözetlemek için sahte bir Facebook hesabı açar. Claire 23 yaşında, sarışın, genç ve güzel olacak. Erkek arkadaşının kanaması yok ama en yakın arkadaşı tuzağa düştü. Fransız yönetmen ve oyuncu Safy Nebbou'nun aynı adlı romanından Juliette Binoche'un muhteşem performansıyla karakterize edilen film, dünya prömiyerini Berlin Film Festivali'nde yaptı. filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın