Güzel Dedektif 1 izle

Güzel Dedektif 1
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   Yadisk VidMoly Uptobox (Dublaj) Uptobox (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Güzel Dedektif 1 izle
Amerika'nın en tehlikeli teröristlerinden biri, nihai hedefinin Amerikan Güzellik Yarışması olduğunu açıkladı. Bu duruma göre, FBI bir ajanı gizlemeye ve yarışmaya katılmaya karar verecektir. Tüm kadın ajanlar taranır ve seçilir ve özel ajan Gracie Hart (Sandra Bullock) bu işi üstlenmek istemeyecektir. Eril hareketleri olan bu kadın dedektif, saçlarını bile taramıyor, kabaca konuşuyor ve çok fazla bayan arkadaşı yok, işi başka bir seçeneği olmadığı için yanlışlıkla kabul edecek. Ancak, FBI'ın güzellik uzmanlarının yardımıyla Gracie'yi güzel bir güzelliğe dönüştürmek ve ardından teröristleri yardımı ile yakalamak sanıldığı kadar kolay olmayacak. Sitemizde Güzel Dedektif 1 filmini full hd olarak izleyebilirsiniz. Bayan Congeniality 720p kalitesi, size iyi zaman diliyoruz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın