Father Soldier Son izle

Father Soldier Son
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Father Soldier Son izle
İzle, Baba Asker Son izle, Baba Asker Son izle, Baba Asker Son izle, Baba Asker Son izle, Baba Asker Son izle. Bu samimi New York Times belgeseli, eski bir çavuşun ve iki küçük çocuğun Afganistan savaşındaki ciddi bir yaralanmadan sonra eve döndüğünü gösteriyor. Bir taburun bir yıllık misyonu üzerine bir 2010 projesinden başlayarak, eski gazeteciler, yeni film yapımcıları Catrin Einhorn ve Leslye Davis, askerlik hizmetinin bir aile üzerindeki uzun vadeli etkisini izlemek için hikayeyi takip ediyorlar. BABA ASKER SON, aktif bir görevin gölgesinde yaşayan sıradan insanların sıradan bir tarzı portresi ve askerlik hizmetinin kuşaklararası döngülerini inceleyen uzun vadeli bir çalışma; Kurban, amaç, amaç ve savaştan sonra Amerika'da erkek olmanın önemi üzerine etkileyici ve çok kişisel bir çalışma. filmde.net size keyifli zamanlar diler.
Oyuncular:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın