Exit izle

Exit
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Odnok (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Exit izle
Yong-Nam (Jo Jung-Seok) birkaç yıl önce bir üniversiteden mezun oldu, ancak hala iyi bir iş arıyor. Üniversite günlerinde çok aktif olduğu kaya tırmanışı en büyük hobisidir. Bu sırada Yong-Nam'ın annesi Hyun-Ok (Ko Du-Shim) 70 yaşına girer ve bir kongre salonunda doğum gününü kutlar. Annesinin doğum günü kutlamasında Yong-Nam, Ui-Joo'yu (Yoona) görür. Ayrıca kongre salonunda müdür yardımcısı olarak çalışmaktadır. Eski üniversite günlerinde Yong-Nam ve Ui-Joo kaya tırmanışı kulübünün üyeleridir. Yong-Nam, o zamanlar Yi-Joo'ya karşı bir şeyler hissediyordu ve onun için duygularını itiraf etti, ancak Ui-Joo onu reddetti. Buna rağmen, Yong-Nam hala Ui-Joo için bir şeyler hissediyor. Ölümcül bir gaz beklenmedik bir anda bölgeye yayılıyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın