Emma. izle

Emma.
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Fembed (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Emma. izle
17 izlenme
Türkçe Dublaj - Altyazı
IMDb: 6.7
Emma. dikkat et, Emma. izle, Emma. Dublajı online izle Emma. Altyazılı izle, Emma. Emma. 2020'yi izleyin, Akıllı, zengin ve bekar Emma Woodhouse hayatından son derece mutlu ve kimsenin evliliğe veya sevgiye ihtiyacı yok. Hayatta en sevdiği eğlence, başkalarının aşk hayatını koklamaktır. Yakın arkadaşı Bay Knightley'nin tüm uyarılarını göz ardı ederek ve vesayet aldığımızda Harriet Smith için uygun bir eş bulmaya çalışarak, ayrıntılı planları ortaya çıkıyor ve beklenmedik sonuçlarla karşılaşıyor. Jane Austen okuyucuyla ilk kez 1815'te tanıştığında Emma, Çöpçatanlık hikayesi olarak bilinir. Ancak, Emma Woodhouse'un aşk hayatı son derece karmaşık hale geliyor çünkü terzi kendi soygununu dikemiyor. filmde.net size keyifli zamanlar diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın