Düzenbazlar Kulübü izle

Billionaire Boys Club
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Düzenbazlar Kulübü izle
12 izlenme
Türkçe Dublaj - Altyazı
IMDb: 5.6
Trickster Club'ı izleyin, Trickster Club'ı izleyin, Trickster Club'ı izleyin, Trickster Club altyazılarını izleyin, Trickster Club'ı izleyin, Billionaire Boys Club 2018'i izleyin, 1980'lerde Amerika'yı sarsan gerçek bir hikayeye dayanan film kuruldu. bir grup Harvard mezunu tarafından. dolandırıcılık sistemi ve raydan çıkma hakkında bilgi verir. Borsa üzerinde çalışan Joe Hunt ve eski okul arkadaşı Dean Karny, şehrin en zengin yatırımcılarından biri olan Ron Levin'in çılgın fikirleriyle BBC adlı bir zenginlik zinciri oluşturdular. Ancak, kimin hile yaptığı ve oyunu kimin oynadığı açık değildir. Şehrin büyük jet şirketleri BBC'ye daha az yatırım yapıyor. İnsanlar emeklilik günlerini, çocuklarını bu gizemli zincire getirmek için birikimlerini sağlıyor. Genç milyarderlerin dizginsiz hırsları Los Angeles'ın yıldızlarını yaptıktan sonra FBI'nın radarına adım atmaları uzun sürmeyecek. filmde.net size keyifli zamanlar diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın