Dövüş Kulübü izle

Fight Club
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   Yadisk VidMoly VidMoly (Dublaj) Uptobox (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Dövüş Kulübü izle
Bir otomobil şirketinde çalışan genç ve profesyonel baş karakter (Edward Norton) geceleri uyuyamıyor. Kahramanımız bir terapi grubuna katılacak ve onlardan biri gibi görünecek. Bu ona bir iç rahatlama sağlar. Bu gruba katılmak hayatının bir parçası haline gelirken, Marla Singer (Helena Bonham Carter) bariyerle karşılaşacak ve aynı gruplarda Marla'ya katılmamayı kabul edecek. Bir iş gezisinin dönüşünde, kahramanımızın evi bir patlamada yanacaktır. Daha sonra evinde kalacak ve barda başlayacak sabun satıcısı Tyler Durden (Brad Pitt) adını verecek olan dövüş macerası bir kulübe dönüşecek ve sokaklara yayılacak. Sitemizdeki Dövüş Kulübü filmini full hd olarak izleyebilirsiniz. Dövüş Kulübü 720p kalitesinde, size iyi zaman geçirmenizi dileriz.
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın