Doktor Dolittle’in Yolculuğu izle

Dolittle
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Doktor Dolittle’in Yolculuğu izle
Doktor Dolittle Yolculuğunu İzle, Doktor Dolittle Yolculuğunu İzle, Doktor Dolittle Yolculuğu tam film İzle, Doktor Dolittle Yolculuğu hd izle, Doktor Dolittle Yolculuğu altyazılı izle, Dolittle 2020 İzle, Dolittle, Kraliçe hastalığı maceracı bir yolculuğa çıkar. John Dolittle'ın hikayesi hakkında. John Dolittle, İngiltere'deki en ünlü doktor ve veteriner hekimdir. Yıllar önce karısını kaybeden Dolittle, konağının duvarları arasında kapanır. Dış dünyadan ayrılan Dolittle, genç kraliçenin hasta olduğunu öğrenir ve kabuğundan çıkmaya karar verir. Dolittle, hastalığı tedavi etmek için efsanevi bir adaya gider: Genç çıraklarına ek olarak, endişeli bir goril, kuş beyni olan bir ördek, sahte bir devekuşu, bir kutup ayısı ve bir akıl hocası Dolittle eşlik eder. filmde.net size iyi vakit geçirmenizi diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın