Deri Ceket izle

Deerskin
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Fembed (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
9 dakika önce eklendi
Deri Ceket izle
0 izlenme
Türkçe Dublaj - Altyazı
IMDb: 6.7
Deri Ceket İzle, Deri Ceket tam saat izle, Deri Ceket Türkçe dublaj izle, Deri Ceket hd izle, Le Daim izle - Deerskin 2019, Lastik'den False'ye komedi filmlerinde gerçekliğin sınırlarını zorlayan Quentin Dupieux ve ilk Karakol Yeni filminin gösterimi Cannes'da. Yönetmenlerin On Beş Gün Bölümü'nün açılışında yaptı. Filmin tuhaf anti-kahramanı, çok dengesiz, takıntılı, deri ceketini hiç çıkarmayan psikopat Georges. Kendisiyle konuşan yeni deri ceketinin dünyada eşsiz kalmasını isteyen Georges, deliliğin pençelerine kolayca teslim oluyor. Sinsi bir kara komedi gibi başlayan Deri Ceket, Dupieux'den alıştığımız gibi tuhaf karakterlerin ve beklenmedik durumların çılgına döndüğü absürt bir enfiye cinayet filmine ve yaratıcı bir şakaya dönüşüyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın