DAU Natasha izle

DAU. Natasha
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Fembed (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
DAU Natasha izle
361 izlenme
Türkçe Altyazılı
IMDb: 6.4
DAU Natasha'yı izleyin, DAU Natasha'yı tam izleyin, DAU Natasha Türkçe dublajını izleyin, DAU Natasha'yı altyazılı olarak izleyin, DAU Natasha'yı izleyin, DAU Natasha 2020'yi izleyin araştırma tesisi ve yarıya çok daha koyu bir ton alan renkli bir arkadaşlık, gözle görülür bir cinsel saldırıya neden oluyor. tarih farklı bir yön alıyor. Filme verilen bazı tepkilerin odak noktası, bu cinsel saldırı ve her şeyin gerçekte yapıldığı setteki çalışma koşullarıdır. Özellikle filmdeki seks sahnelerinin çekilme şekli, oyuncuların çalışma koşulları hakkında soru işaretleri uyandırıyor. Oyuncuların sette psikolojik ve cinsel tacize uğradığını iddia eden bir grup gazeteci, soruna dikkat çekmek için Berlin Film Festivali yönetmenleri Carlo Chatrian ve Mariette Rissenbeek'e bir mektup göndererek, etik açıdan endişe verici koşullar altında çekildi. filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yapım Yılı:
Yorumlar 1 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın