Corgi izle

The Queen's Corgi
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Fembed (Dublaj) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Corgi izle
11 izlenme
Türkçe Dublaj
IMDb: 4.7
Kraliçe'nin Corgi saati, Kraliçe'nin Corgi tam saati, Kraliçe'nin Corgi dublaj saati, Kraliçe'nin Corgi hd saati, Kraliçe'nin Corgi 2019 saati, Corgi, İngiliz hükümetinin en sevdiği köpek Corgi Rex'in maceralarını anlatıyor. Corgi Rex, kraliyet ailesinin en yaramaz üyesidir. Kraliçe Elizabeth'in en sadık arkadaşı Corgi, arsız, aşırı sevimli ve aynı derecede yaramaz. Tanınmış bir köpek olan Corgi, tabloları, bardakları, şapkaları ve hatta trenleri süslüyor. Sarayda lüks bir hayat yaşayan Corgi, Londra Köpek Evi'ne gittiğinde bilmediği bir dünyayla karşı karşıya. Farklı türdeki köpekler arasında Rex onlarla savaşmaya zorlanır. Gerçek bir köpek olduğunu kanıtlamak isteyen Rex, bu savaşı ne olursa olsun kazanmalı. Rob Sprackling ve Johnny Smith, Vincent Kesteloot ve Ben Stassen'in yönetmen koltuğunda oturdukları animasyon filmi için senaryo yazıyorlar.
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın