Çığlık 3 izle

Çığlık 3
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   Yadisk VidMoly VidMoly (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Odnok (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Çığlık 3 izle
Windsor Koleji'ndeki korkunç olaylardan sonra Sydney (Neve Campbell) Kuzey Kaliforniya'daki bir dağın eteklerinde yalnız yaşıyor. Kötü olayları aklından asla silemeyen genç annenin görüntüsü her zaman gözlerinin önünde. Güvenliği nedeniyle ismini değiştiren Sydney, zor durumda olan kadınlara telefonla yardım ediyor. Genç kızı telefonla arayan bilinmeyen bir kişi, Stab 3 filminin setinde işlenen cinayetler hakkında bilgi verecektir. Filmin setine giderken Sidney, annesinin farklı resimlerinin ölü cesetlerin yanında kaldığını fark edecektir. Los Angeles dedektifi Mark Kincaid (Patrick Dempsey) olay yerine gönderilecek ve Sydney'le buluşacak ve bu cinayetleri araştırmak için arkadaş olacak. Scream 3 Full HD'yi 720p kalitesinde sitemizden izleyebilirsiniz. Scream 3 film izleyicilerine iyi seyirciler dileriz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın