Cennet Tepeleri izle

Paradise Hills
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Cennet Tepeleri izle
34 izlenme
Türkçe Dublaj - Altyazı
IMDb: 5.6
Paradise Hills'i izleyin, Paradise Hills'i izleyin, Paradise Hills dublajını izleyin, Paradise Hills'i altyazıyla izleyin, Paradise Hills'i izleyin HD'yi izleyin, Paradise Hills 2019'u izleyin, genç bir kadın Uma, babasının şirketi devraldıktan sonra baş aşağı döner. Babasının intiharından sonra, babasının şirketini devralan şeytani milyarder Son Prescott gözünü Uma'ya çevirir. Uma ile evlenmeye karar verdikten sonra Prescott, sistematik olarak Uma'nın aklını yıkamak ve "yerli" bir eş olmak için "Paradise Hills" adlı özel bir sanatoryuma gönderir. İzole bir adadaki bu tesis, birinci sınıf ailelerin kızlarını mükemmel versiyonları olarak gönderdikleri bir yerdir. Gizemli Düşes tarafından yönetilen tesis, görgü dersleri, vokal dersleri, güzellik bakımları, jimnastik ve kalori bazlı diyetlerle iki ayda tüm fiziksel ve duygusal eksikliklerin üstesinden gelmeyi vaat ediyor. Tesisin diğer sakinleri Chloe, Yu ve Meksikalı popstar Amarna ile açık sözlü Uma dostlukları. Uma yakında tüm bu güzelliğin ardında saklanan kötü sırrı keşfeder. Uma ve arkadaşları tesisten kaçmak için zamana karşı yarışmak zorunda kalacaklar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın