Bilal: Özgürlüğün Sesi izle

Bilal: A New Breed of Hero
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Bilal: Özgürlüğün Sesi izle
Bilal: Özgürlüğün Sesi izle, Bilal: Özgürlüğün Sesi izle dolu, Bilal: Özgürlüğün Sesi full film izle, Bilal: Özgürlüğün Sesi izle altyazılı, Bilal: Özgürlüğün Sesi izle hd, Bilal: A Kahramanın Yeni Cinsi 2015 izle, Hz. İlk önce Muhammed'e inanan siyah bir köle olan Bilal-i Habeşi'nin orijinal hikayesi ... Her yaşta izleyicilere büyüleyici bir özgürlük hikayesi sunan bir animasyon. Yapım ekibi Walt Disney ve Pixar stüdyoları Kung Fu Panda - Karayip Korsanları - Ejderhanı Nasıl Eğitirsin - Madagaskar ve Yüzüklerin Efendisi Khan Media gibi prodüksiyonlarda çalışan uzmanlardan oluşan "Özgürlük Sesi Bilal" daha önce Türk dinleyicilerini ve Bosna ve Minyeli'li Malcolm X - Abdullah'ı bir araya getirdi. ülkemiz tarafından sunulmaktadır. Diyanet İşleri Başkanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından önerilen bu prodüksiyonun dublaj personeli Engin Altan Düzyatan, Ayça Bingöl, Tamer Karadağlı, Volkan Severcan ve Hakan Vanlı gibi sanatçıları içeriyor. filmde.net size keyifli zamanlar diler.
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın