Bayan Devrim izle

Misbehaviour
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
2 hafta önce eklendi
Bayan Devrim izle
20 izlenme
Türkçe Dublaj
IMDb: 6.2
Miss World in London, dünyanın en çok izlenen güzellik yarışmasıdır. 1970 yılında 100 milyon kişiye ulaşan Miss World yarışmasında yaşananlar diğer yıllardan çok farklı. Efsanevi komedyen Bob Hope'un ev sahipliğini yaptığı yarışma, kimsenin düşünemeyeceği bir şekilde gerçekleşiyor. Yıllardır devam eden yarışmanın bu kısmı adeta hatırlanıyor. Rekabet devam ederken, kadın kurtuluş hareketi üyeleri tarafından aniden kesintiye uğruyor. Bu üye liderliğindeki eylemin amacı, kamuoyuna kadınların güzellik yarışmalarıyla küçük düştüğünü bildirmektir. Bir gecede meydana gelen sansasyonel olay bununla sınırlı değil. Tarihte ilk kez siyah bir kadın olan Miss Grenada seçildi. filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın