Batman Başlıyor izle

Batman Başlıyor
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   Yadisk VidMoly VidMoly (Dublaj) Uptobox (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Batman Başlıyor izle
Gotham'ın koruyucusu Batman (Christian Bale), modern zamanda 5. kez sinemaya geri döner. Christopher Nolan tarafından yazılmış ve yönetilen bu filmde daha önce anlatılan hikayelerden farklı olarak, bu kez yarasa adamı kariyerine ilk adım attığında konu alınır. Bir gece, şehrin sokaklarında ailesinin trajik bir şekilde öldürülmesine tanık olan genç Bruce Wayne intikam alacak. Dünyayı dolaşacak ve suçla mücadele yöntemlerini öğrenecek ve Gotham şehrine geri dönecek. Yanında yüksek teknoloji kullanacak ve suçla savaşı başlatacak. İlk hedefi şehirdeki kokmuş düzen olacak. Batman Başlıyor filmini sitemizde full hd olarak izleyebilirsiniz. Batman Başlıyor 720p kalitesinde, size iyi vakit geçirmenizi dileriz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın