Batman 1 izle

Batman 1
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   Yadisk VidMoly VidMoly (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Batman 1 izle
Gotham City karanlık, tehlikeli ve gotik bir yer. Tek koruyucu, çoğunluğu çürümüş olan Polis departmanıdır. Savcı Harvey Dent (Billy Dee Williams) ve komiser Gordon (Pat Hingle) tüm çabalarına rağmen, Kara Şövalye (Michael Keaton) ortaya çıkana kadar şehir giderek daha güvensiz hale geldi ... Suçlular çoğunlukla batıl inançlı ve korkaktır. Bu yüzden kalplerine korku aşılayacak gizli bir kimlik seçti, bir yarasa. Ödüllü bir gazeteci olan genç ve güzel Vicky Vale (Kim Basinger), gizemli yarasa adamın sırrını çözmeye kararlı. Öte yandan, Jack Napier (Jack Nicholson) kazara bir asit kazanına düştükten sonra Batman'in kötü şöhretli düşmanı Joker'e şehrin psikopatik palyaço suç krallığına geri dönecek. Batman 1 filmini sitemizde full hd olarak izleyebilirsiniz. Batman 1989 720p kalitesinde, iyi vakit geçirmenizi dileriz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın