Baba Parası izle

Baba Parasi
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly Odnok Uptobox Fembed Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Baba Parası izle
Ortak hiçbir yanı olmayan kız kardeşler babaları öldükten sonra aile mirasının kasasını açmak için birbirleriyle yarışırlar. Ülkenin en zengin şahsiyetinin gayrimeşru çocukları, babaları öldüğünde büyük bir servete sahip olacak. Farklı karakterlere, kültürlere ve yaşam tarzlarına sahip kardeşler, paylarını almak için harekete geçtiklerinde beklenmedik bir durumla karşılaşırlar. Kardeşler yasal mirasçılar olmasına rağmen, mirasın tamamına yalnızca bir kişi sahip olabilir; en kötü. Babasının mirasını içeren kasanın şifresini bulan herkes mirasın tamamına sahiptir. Parola ancak merhum milyarder gibi açgözlü, aldatıcı, umursamaz, zeki ve umursamaz biri tarafından bulunabilir. Kardeşler kasayı açmak için yarışırlar ve bu süreçte kendilerini beklenmedik durumlarda bulurlar. filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın