Aşk Tesadüfleri Sever 2 izle

Ask Tesadüfleri Sever 2
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly Odnok Uptobox Fembed Fragman
Hata Bildir ×
Bu film telif hakları sebebi ile yayından kaldırılmıştır.
Film Bilgileri
2 hafta önce eklendi
Aşk Tesadüfleri Sever 2 izle
Aşk Tesadüfleri Seviyor 2 izle, Aşk Tesadüfleri Seviyor 2 tam izle, Aşk Tesadüfleri Seviyor 2 izle, Aşk Tesadüfleri Seviyor 2 izle, Aşk Tesadüfleri Seviyor 2 2020 izle, Aşk Tesadüfleri Seviyor 2, tesadüflerin aşka nasıl hizmet ettiğini bir kez daha anlatıyor. Film, tüm engelleri ve sürüklenmeleri aşacak kadar güçlü, tesadüflerle örülmüş bir aşk hikayesiyle karşımızda duruyor. Filmimiz İstanbul Balat'ta Türkler ve Rumların bir arada yaşadığı, bir ucunda bir kilise, diğer yandan bir cami ile huzurlu ve sakin bir hikaye. mahallede başlar. Mahallenin yakışıklı genç adamı Niko, Sema'yı okulun önünde ilk kez görüyor ... Radyoda çalan şarkının atmosferinde 17 yaşındaki güzel Sema, Niko'yu ilk görüşte büyülüyor. Aynı şarkı, paralel kurgu, bugün biz, İstanbul'dan Ankara'ya Defne ve Kerem'in karşılaşmasına taşıyor. Defne aynı şarkıyı söylemeye başlar ve Kerem'in gözleri Defne'ye kilitlenir. Bardaki uğultu ve gürültü kaybolur, mekanı sadece Defne'nin sesi kaplar. "İki insanın birbirlerinin kaderi olacağını bilmeden birbirleriyle tanışacaklarını düşündükleri mucizevi bir an, ancak birbirlerinin hayatlarını sonsuza dek değiştireceklerine dair gizli bir antlaşma ..." Zamanın ötesinde bir tanıdık, belki bir çekim her ne ise, ikisi de gözlerini birbirinden ayıramaz. Bu, kaderli bir aşkın parıldadığı ve bu aşkta geçmişin düğümlerinin çözüleceği ilk andır. Bu büyülü anlarla başlayan iki aşkın ilk adımları paralel kurguyla devam ederken, film bizi nostalji ile modernizmi harmanlayan, iki dönemin ilişki ve aile temalarının karşılaştırıldığı hızlı tempolu bir yolculuğa çıkarıyor. son 50 yılda yaratılan değişiklikleri hesaba katın. filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın