Arkadaşım Benjamin izle

Benjamin the Elephant
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 hafta önce eklendi
Arkadaşım Benjamin izle
0 izlenme
Türkçe Dublaj
IMDb: 3.6
Arkadaşım Benjamin'i İzle, Arkadaşım Benjamin'i Türkçe İzle, Arkadaşım Benjamin'i Türkçe İzle, Arkadaşım Benjamin'i Altyazılı İzle, Arkadaşım Benjamin'i İzle, Fil Benjamin 2019 İzle, Hayvanat Bahçesi tehlikede olduğunda, iyi kalpli, aptal fil Benjamin ve en yakın arkadaşı Otto, evlerini kurtarmak için bir maceraya atılır. Benjamin iyi kalpli bir fil, biraz aptal ve oldukça sakar bir fil. Hayvanat bahçesindeki tüm hayvanlar ailedir. En yakın arkadaşı, okuldan sonra onu ziyaret eden 9 yaşındaki Otto'dur. Ama bir gün mutlu dünyası tehlikede. Hayvanat bahçesi yıkılacak ve yerine apartmanlar yapılacak! İki arkadaş, Benjamin ve diğer hayvan dostlarının evini kurtarmak için heyecan verici bir maceraya atılır. filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın