Araf 3: Cinler Kitabı izle

Araf 3: Cinler Kitabi
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly Odnok Uptobox Fembed Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
1 hafta önce eklendi
Araf 3: Cinler Kitabı izle
Araf 3: Cinlerin Kitabı, bir iblis tarafından yakalanan kardeşini kurtarmak için mücadele eden genç bir adamdır. kadınlarla ilgili. Sekiz yaşındaki Arda, şeytana tapan güçlü bir kişi tarafından yakalanır. Arda'nın ablası Nihal, ağabeyini bu sıkıntılardan kurtarmak için elinden geleni yapıyor ama bir sonuç alamıyor. Bir çözüm bulmak için her yolu deneyen Nİhal, kardeşini doktorlara ve Vinci öğretmenlerine götürür ama hiçbir şey değişmez. Bu sırada genç kadın, içinde güçlü büyüler barındıran Kitabü'l Azazil adlı bir kitap olduğunu öğrenir. Kardeşini kurtarmak için tehlikeli ve ölümcül büyü kitabını alan Nihal, sevgilisi ve iki yakın arkadaşından burada yazılan bir büyü yaratmasına yardım etmelerini ister. Dört genç bir evde toplanır ve çalıştıkları sihirle Arda'yı kurtarmayı başarır. Bununla birlikte, birlikte çalıştıkları sihirle gençler, şimdiye kadar görülen en güçlü Djinn'in serbest bırakılmasına yol açar. filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın