Araf 2: Cin Bebek Doğuyor izle

Araf 2
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly Odnok Uptobox Fembed Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
1 hafta önce eklendi
Araf 2: Cin Bebek Doğuyor izle
15 izlenme
IMDb: 3.3
Purgatory 2: The Chinese Baby Is Born izle, Purgatory 2: The Chinese Baby Is Born full izle, Purgatory 2: The Chinese Baby Is Born hd izle, Purgatory 2: The Chinese Baby Is Born 2019 izle, Purgatory 2 bir hikayesini anlatıyor genç kadın onu rahatsız eden şeytandan kurtulmaya çalışıyor. Kübra ve Ahmet birbirini çok seven bir çift. Mutlu çiftin hayatında her şey yolunda; Anlayamayacakları olaylar olana kadar. Kübra'nın bir süre tuhaf olaylara maruz kalmasının ardından çift, doktorda nefes aldı. Doktorlar genç kadınlarda epilepsi teşhisi koyuyor. Ancak köy imamı Kübra'nın hayatını öğrenir ve ona cinlerin altında olduğunu söyler. Ahmet ne olduğunu anlayamaz. Kübra'nın büyükannesinin ölümü ve kilitli bir dolapta bir muska bulunması durumun ciddiyetini artırır. Kübra, korkunç şeyler karşısında ne yapacağını bilmiyor ve her geçen gün daha da kötüye gidiyor. Genç kadına musallat olan cinler, acımasız bir cins olan Cühenna kabilesinin padişahıdır. Kübra, kendisine musallat olan bu cüceden kurtulmak için çok uğraşmak zorundadır. filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın