Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi izle

Portrait of a Lady on Fire
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi izle
Alevli bir genç kızın portresi izle, alevli bir genç kızın portresi dolu izle, alevli bir genç kızın portresi izle izle Ateş 2019, alevli bir genç kızın portresi, genç bir kadın yapması gereken bir sanatçının hikayesini anlatıyor geç yüzyılda İngiltere'de portre. Marianne ıssız bir adada yaşayan genç bir ressamdır. Bir gün, genç kadın manastırdan yeni ayrılan Heloise'nin düğün portresini yapması istenir. Ancak Heloise portresinin yapıldığının farkında olmamalıdır. Marianne işini tam anlamıyla yapmak zorundadır, bu yüzden gündüz Heloise'i takip etmeye ve geceleri tasvir etmeye karar verir. Bu, isteksizce evlenen Heloise'nin, Marianne ile yaklaşan düğünden önce son boş anları geçirmesine neden olur. İki kadın birlikte zaman geçirdikçe, aralarında beklenmedik bir yakınsama var. filmde.net size keyifli zamanlar diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın