90’lar Ortası izle

Mid90s
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
90’lar Ortası izle
90'lı yılların ortası, 90'ların ortalarında tam saat, 90'ların ortalarında dublajlı saat, 90'ların ortalarında altyazılı saat, 90'ların ortalarında hd saat, Mid90'larda 2018 saat, Stevie 13 yaşında bir çocuk ve 90'ların Los Angeles'ta yaşıyor. Yaz aylarında okul tatile çıktıktan sonra çok sayıda bisiklet kullanma şansına sahip olan Stevie, ergenliğinin ilk aşamalarında. Sorunlu bir aile hayatı olan Stevie, bekar annesiyle ve bağımsızlık kazanamayan şiddetli ağabeyi ile yaşıyor. Okulunda, mali durumu daha iyi olan arkadaşları tarafından hor görür. Yaz tatili sırasında, özgürlük alanı olmayan genç adam, huzursuz evi ve Motor Avenue kaykay mağazasında tanıştığı yeni arkadaş grubu arasında değişiyor. Bu süreçte, sınıf, ırk ve ayrıcalık hakkında bazı zorlayıcı dersler alacak. Oyuncunun geçen yılın "Kutsal Yıldızın Ölümü" nde başarılı oyuncu Jonah Hill'in ilk yönetmenlik denemesi olan oyuncu kadrosunda izlediğimiz Sunny Suljiç. "Fantastik Canavarlar Nedir ve Nerede Bulunur?" Filmden hatırladığımız Katherine Waterston, Jerrod Carmichael, Alexa Demie ve Jax Malcolm gibi isimler var. Yönetmen Hill ayrıca Toronto Uluslararası Film Festivali'nde gösterilen ve övgü alan filmin senaryosunu da imzaladı. filmde.net size keyifli zamanlar diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın