7. Koğuştaki Mucize izle

Yedinci Kogustaki Mucize
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly Jetload Fembed Netu Fragman VidMoly VidMoly
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
7. Koğuştaki Mucize izle
7. Koğuşta Mucizeyi İzleyin, 7. Koğuşta Mucizeyi İzleyin, 7. Koğuşta sansürsüz Mucizeyi İzleyin, 7. Koğuşta Mucizeyi Vuruş İzleyin, 7. Koğuşta Mucizeyi İzleyin, 7. Koğuş, 7. Koğuştaki mucize, 7 yaşındaki kızı ile aynı. Bu, bir yaş babası için adalet aramakla ilgili. 1983 yılında bir Ege kasabasında küçük bir kız öldü. Ölen küçük kız sıkıyönetim komutanının kızı ve büyükannesi ile birlikte yaşayan 7 yaşındaki bir kız olan Memo, ölümünden sorumludur. Memo masum olduğunu ilan etmesine rağmen, kimse ona inanmıyor. Memo'nun akrabaları adalete ulaşmaya çalışırken ölüme mahkum edilirken, Memo ve kızı Ova birbirlerine ulaşmak istiyorlar. Memo bir mucizeden kurtulacak ve ölüm cezasına çarptırılacak mı? filmde.net size keyifli zamanlar diler.
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın