45 25 KusursuzCinayet izle

45 25: #KusursuzCinayet
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly Odnok Uptobox Fembed Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
1 hafta önce eklendi
45 25 KusursuzCinayet izle
45 25 PerfectCinayet, 45 25 PerfectCinayet tam izle, 45 25 PerfectCinayet tam izle, 45 25 PerfectCinayet hd, 45 25 PerfectCinayet 2019, 45-25 #Perfect Murder, bir seri katili kovalayan Mehmet Komiser ve Yavuz Başkomutan'ın hikayesini anlatıyor. 9. Sosyal Medya Ödülleri töreninde ödüllü sosyal medya fenomenlerinin acımasızca öldürülmesi büyük etki yarattı. Olayı araştırmaya başlayan İstanbul Cinayet Bürosu dedektifleri, akıllı bir katille karşı karşıya olduklarını fark ediyor. İşlenen cinayetlerin ardındaki kanıtlar, katilin sıradaki kişiyi gösteriyor. Bu zamana kadar birçok gizemli cinayeti ortaya çıkarmayı başaran dedektifler, sandıklarından daha zor bir dava ile karşı karşıyadır. Dedektifler, halk tamamlanmadan iz bırakmayan katili yakalayabilecek mi, yoksa bu mükemmel bir cinayet davası olarak kalacak mı? filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın