20 Yaşında Öleceksin izle

You Will Die at 20
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Fembed (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
20 Yaşında Öleceksin izle
20 yaşında öleceğinizi izleyin, 20 yaşında öleceğinizi izleyin, 20 yaşında öleceğinizi izleyin, altyazılı 20 yaşında izleyin, 20 yaşında öleceğinizi izleyin, 20 2019'da öleceğinizi izleyin 2019 2019 İlk Film 2019 Amiens En İyi Film 2019 Carthage En İyi Senaryo 2019 El Gouna En İyi Film 20 yaşında ölecek olan Sudanlı yönetmen Amjad Abu Alala'nın ilk uzun metrajlı filmi, görsel dilinin olgunluğu nedeniyle büyük övgü aldı. Film, yaşamın kendi inanç ve geleneklerine göre devam ettiği dünyadan izole edilmiş bir Sudan köyünde geçiyor. Bir kehanetin insanların kaderini nasıl etkileyebileceğini gösterir. Muzamil doğduktan sonra köy din adamlarından biri 20 yaşında öleceğini tahmin ediyor. Bundan sonra Muzamil ve ailesi için bir kabus haline geliyor. Genç bir adam olan 19 yaşındaki Muzamil, kendi ölümünü beklerken varoluşsal bir iç yolculuğa çıkar. Sudan'ı kumun ortasında büyülü bir arazi olarak gösteren film bizi Muzamil'i nasıl geçmemiz gerektiğini düşünmeye davet ediyor. filmde.net size keyifli zamanlar diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın